Aktualności

W sobotę w Miejskim Ośrodku Kultury w Konstantynowie Łódzkim ponad 40 rodziców wzięło udział w bezpłatnym warsztacie pn: „Jak wspierać poczucie ważności u dzieci”, zorganizowanym przez Stowarzyszenie Artystyczno-Edukacyjne "Cantores".

Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział. Jeśli ktoś z Państwa chciałby otrzymać prezentację, podzielić się swoimi wrażeniami, uwagami poprosimy je przesłać na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

A już dziś zapraszamy na kolejne, 5 października "Złość dziecka, przyczyny, sposoby jej wyrażania" oraz w listopadzie na warsztat poświęcony stawianiu dziecku granic i reakcji na ich przekraczanie.

Prowadzenie: Jolanta Marchlewska – psycholog, propagatorka komunikacji empatycznej i edukacji emocjonalnej.

Wydarzenie zrealizowane w ramach projektu grantowego Lokalnej Grupy Działania "PRYM"w ramach zadania pn: "Akademia malucha i seniora - cykl działań wzmacniających kapitał społeczny" współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Poddziałanie "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność". "Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie"