Akademia Malucha 2019

Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w warsztatach artystycznych „Akademia malucha”. Zachęcamy dzieci wraz z opiekunami do wspólnej zabawy w Miejskim Ośrodku Kultury w Konstantynowie Łódzki. W ramach zadania przeprowadzimy warsztaty kulturalne, muzyczne, plastyczne i ekologiczne. Zajęcia będą odbywały trzy razy w tygodniu, dla dwóch grup. Dla dzieci od 4 roku życia (rocznikiem) w poniedziałki o godz. 17:30, a dla dzieci nie chodzących do żłobka/przedszkola (2-4 lata) we wtorki o godz. 10:00 i w czwartki o godz. 11:00.

Zapisy:
Wypełniony, podpisany formularz zgłoszenia oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępne w MOK oraz na stronie organizatora: www.cantores.org.pl należy dostarczyć do siedziby Miejskiego Ośrodka Kultury w Konstantynowie Łódzkim, ul. Łódzka 28 (pn-pt godz. 8:00–15:30) lub przesłać po zeskanowaniu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (należy wówczas oczekiwać na informację zwrotną o przyjęciu do projektu). Należy zaznaczyć jeden warsztat w poniedziałek lub wtorek i czwartek.

Zadanie pt: „Akademia malucha i seniora – cykl działań wzmacniający kapitał społeczny” współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. „Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”.

Formularz do pobrania: Pobierz (tutaj)