Aktualności

Rozpoczynamy zapisy na Akademię Malucha (wrzesień - grudzień 2019). Zachęcamy dzieci wraz z opiekunami do wspólnej zabawy od 16 września 2019r.

W ramach zadania przeprowadzimy warsztaty kulturalne, muzyczne, plastyczne i ekologiczne w trzech grupach:

? dzieci od 4 roku życia (rocznikiem) chodzące do przedszkola
✅ poniedziałki ⏰17:30

? dzieci nie chodzące do żłobka/przedszkola (2-4 lata)
✅ wtorki ⏰10:00
lub
✅ czwartki ⏰11:00

☎️ Zapisy:

Wypełniony, podpisany formularz zgłoszenia oraz wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępny tutaj oraz w Miejskim Ośrodku Kultury w Konstantynowie Łódzkim, ul. Łódzka 28 należy dostarczyć do siedziby MOK (pn-pt godz. 8:00–15:30) lub przesłać po zeskanowaniu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (należy wówczas oczekiwać na informację zwrotną o przyjęciu do projektu). Należy zaznaczyć jeden warsztat w poniedziałek, wtorek lub w czwartek.

❗️Dzieci, które uczestniczyły w warsztatach i chcą je kontynuować również muszą się zgłosić oraz podać informację na jaki dzień się zapisują. Nie muszą wypełniać ponownie formularza.

Warsztaty realizowane w ramach projektu grantowego Lokalnej Grupy Działania "PRYM"w ramach zadania pn: "Akademia malucha i seniora - cykl działań wzmacniających kapitał społeczny" współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Poddziałanie "Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność". "Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa Inwestująca w obszary wiejskie"

Formularz do pobrania: pobierz (tutaj)