Aktualności

Serdecznie zapraszamy dzieci od 1 roku życia wraz z opiekunem na warsztaty artystyczne do siedziby Stowarzyszenia im. F.Chopina w Konstantynowie przy ul. Zgierskiej 14. Tegoroczna „Akademia Malucha” odbywać się będzie w mniejszych grupach, zgodnie z wytycznymi MKiDN i GIS w trakcie epidemii wirusa SARS-CoV-2 w Polsce.

Zachęcamy dzieci wraz z jednym opiekunem do wspólnej zabawy od 8 września 2020r. W ramach zadania przeprowadzimy warsztaty muzyczne, plastyczne i sensoryczne w czterech grupach:
✅ dzieci nie chodzące do żłobka/przedszkola
wtorki godz.10:00 lub 11:00 (w przypadku mniejszej ilości osób 1 grupa o godz 10:00)
✅ dzieci chodzące do przedszkola
środy godz. 16:30 lub 17:30 (W przypadku mniejszej ilości osób godz 16:30)

❗️Ilość miejsc ograniczona

➡️ Zapisy:

Imię i nazwisko dziecka, wiek, nr telefonu do opiekuna oraz wybrany dzień i godzina warsztatów należy przesłać na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (należy oczekiwać na potwierdzenie) lub wysłać w wiadomości na fb stowarzyszenia.

Na pierwszych warsztatach wypełniają Państwo formularz zgłoszenia oraz wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby RODO i Głównego Inspektoratu Sanitarnego i służb porządkowych.

➡️ Koszt 20 zł za miesiąc należy dokonać na konto bankowe, każdego miesiąca z góry. Można również dokonać wpłaty za udział w całym projekcie tj. wrzesień – grudzień (4 x 20zł = 80zł)

NRB 44 9263 0000 0750 5889 2007 0002
STOWARZYSZENIE ARTYSTYCZNO- EDUKACYJNE "CANTORES"
W tytule: Imię i nazwisko dziecka, wybrany dzień i godzina, miesiąc, nr telefonu do kontaktu.

⏰ Bardzo prosimy o przychodzenie na warsztaty z 5 minutowym wyprzedzeniem oraz zaopatrzenie się w buty na zmianę, materiały ochrony osobistej (maseczka lub przyłbica), środki dezynfekcji dostępne będą na miejscu.

Warsztaty realizowane są w ramach zadania pn: "Akademia Malucha" - działania edukacyjno-animacyjne w ramach Programu Edukacja kulturalna. „Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych”